ZAMÓW Z DOSTAWĄ 723 220 022
Obiad

Orientalny lunch, posiłek w gronie rodzinnym? W Yoko znajdziesz coś dla siebie od ciekawych przystawek, przez azjatyckie zupy, sushi, dania gorące, aż po desery.

Kolacja

Najlepsza kolacja to taka z bliską osobą. W Yoko czeka na Was „Zestaw dla dwojga” z wyjątkowym sushi i przyjemnym Prosecco.

Prosecco

Miliony bąbelków w butelce Prosecco umili Tobie i Twoim najbliższym udane zakupy czy spotkanie z przyjaciółmi. Prosecco Place w DOM MODY KLIF.

Dostawa

Nie zawsze jest czas na spokojny lunch czy kolację w restauracji. Zaproś Yoko do swojego biura lub domu z dostawą - dostarczymy Ci to co lubisz najbardziej.

Poznaj nasze najlepsze...

Przystawka

Hello Yoko

Deska przystawek Yoko.

Zupa

Tom Yum Kung

Lunch

Sensei Tempura Box

Zestaw Specjalny

Zestaw dla dwojga

Przystawka

Maguro Tataki

Zestaw Specjalny

Fit Geisha

Zestaw dla szczególnie dbających o linie.

Opinie o Yoko...

"Jako wielbiciel dobrej kuchni zawsze wybieram się do miejsc, które poza miła atmosferą serwują naprawdę dobre menu. Takim miejscem z pewnością jest Yoko Restaurant, które chętnie często odwiedzam z przyjaciółmi. Yoko – trzymam za Was kciuki !"

- Ryszard Rembiszewski, aktor, prezenter radiowy i telewizyjny

"Yoko Restaurant to jedno z naszych ulubionych miejsc na spotkania biznesowe. Od wielu lat regularnie odwiedzamy tę przepyszną restaurację gdzie zawsze miła atmosfera i wyjątkowe sushi gwarantuje nam owoce spotkania z kontrahentami. Z przyjemnością możemy stwierdzić, że Yoko to nasz gastronomiczny przyjaciel i polecamy to miejsce bardzo gorąco :)"

- Zespół Jewelry Schubert

"Sam lubię gotować, a przyjaciele wmawiają mi i to dość skutecznie, że potrafię - w związku z czym wymagam więcej zarówno od siebie jak i od innych. Z przyjaciółmi często wybieram sie do Yoko właśnie dlatego, że jeszcze nigdy nie zawiodłem się ani na jedzeniu ani na obsłudze:) Polecić mogę z głębi duszy każdemu kto nie ma czasu na pomyłki kulinarne:)"

- Leszek Stanek, aktor, wokalista