10. marca
Niedzielne spotkania prosecco Dom Mody Klif

Wiemy, że udana niedziela to taka w gronie najbliższych. Mamy nadzieję, że butelka oryginalnego Prosecco San Martino Extra Dry DOC w prezencie od Yoko Restaurant (Klif Dom Mody) umili ten wyjątkowy czas. Wybierając nasz najpiękniejszy i najbardziej barwny zestaw SUSHI SET FAMILY wierzymy, że spędzicie ze sobą miło czas w towarzystwie przyjemnych bąbelków Prosecco. Do zobaczenia w KLIF - DOM MODY !!

14. października
Pyszności od YOKO Sushi Bar & Restaurant Dom Mody Klif

Kuszące dania kuchni japońsko-koreańskiej to nowa propozycja oferty gastronomicznej Domu Mody Klif. Znajdująca się na parterze YOKO Sushi Bar & Restaurant zaprasza na wyśmienite sushi oraz dania kuchni wschodniej. Marka znana jest w Warszawie od 1997, a lokal w warszawskim Klifie to jej druga lokalizacja. Wysmakowana i zdrowa kuchnia wschodnia wzbogacona została autorskim konceptem Prosecco Place – każdy gość poza skosztowaniem dań z menu, może spędzić tu czas przy kieliszku dobrego prosecco. Kucharze YOKO Sushi Bar & Restaurant łączą tradycję z nowymi trendami zaskakując bogactwem smaków i kolorów, które drzemią w japońskiej kuchni. Dzięki temu YOKO Sushi Bar & Restaurant to doskonała propozycja na spotkanie z przyjaciółmi, pyszny lunch, rodzinny obiad, romantyczną kolację w japońskim stylu czy też chwilę odpoczynku pomiędzy zakupami. Zapraszamy!

17. września
Yoko Restaurant w Dom Mody Klif

Od kilku miesięcy przygotowujemy dla Państwa nowe miejsce na warszawskiej mapie gastronomiczej. Z końcem września 2017 roku zapraszamy do galerii DOM MODY KLIF ul. Okopowa 58/72 w Warszawie. Świetna lokalizacja w centralnej części głównego pasażu, nowa wizualna odsłona restauracji oraz doskonale znane menu naszym miłośnikom sprawią, że każda Państwa wizyta bedzię prawdziwą przyjemnością. Do zobaczenia!

17. września
Zaproś Yoko do domu lub biura

Zapraszamy do składania zamówień z dostawą do domu lub biura. Zamówienia z dostawą realizujemy zarówno z lokalizacji DOM MODY KLIF jak i ATRIUM PROMENADA. Dla Państwa wygody zamówienia można składać także on-line przez naszą stronę.

17. września
Lunch Menu - zdrowo i pięknie

Dla wielu lunch oznacza szybki i niestety nie koniecznie zdrowy posiłek. Dla nas oznacza - zdrowy i piekny, bowiem kuchnia japońska należy do najzdrowszych i najpiękniejszych na świecie. Nasi kucharze z odpowiednią stratannoscią przygotowują to co najlepsze i najzdrowsze. Od poniedziałku do piątku do godziny 16.00 czekamy na Państwa z lunch menu. Już teraz życzymy smacznego!

Franczyza